Žemkalniečiai pakerėjo prancūziška elegancija

Balandžio 7 d. vykome į Šeduvos gimnaziją. Dalyvavome Prancūziškos dainos festivalyje-konkurse „L‘amour change le monde“ (Meilė keičia pasaulį).
Saulėtąjį penktadienį čia tvyrojo pakili nuotaika. Gausus būrys moksleivių iš 22 šalies mokyklų žavėjo prancūziškų dainų skambumu, džiaugsmingomis ir nostalgiškomis melodijomis.
Mūsų gimnazistė Ginta Tomkevičiūtė (2b kl.) atliko F. Feldmano „Valses de Vienne“(Vienos valsai), o romantišką dainos įvaizdį sustiprino Vestinos Mažuknaitės (2d kl.) ir Luko Kauniečio (4a kl.) svajingas šokis. Vertinimo komisija mūsų gimnazistams skyrė elegantiškiausiai atliktos dainos nominaciją.
Dėkojame pasiruošti konkursui padėjusioms mokytojoms Kristinai (šokis) ir Renatai (muzika), taip pat gimnazijos vairuotojui Tadui už saugią kelionę.

Prancūzų k. mokytoja R. Mačiulaitienė