Integruota formaliojo ir neformaliojo ugdymo pamoka

Integruota formaliojo ir neformaliojo ugdymo pamoka


I-IV klasų gimnazistai turėjo galimybę dalyvauti integruotoje formaliojo ir neformaliojo ugdymo pamokoje, skirtoje Černobylio avarijai, kuri įvyko 1986 m. balandžio 26 d., prisiminti.

Smėlynės bibliotekoje geografijos, istorijos pamokoje mokiniai klausėsi skaitinių, kuriuos paruošė Panevėžio kolegijos studentai.

„Dėl žmogaus kaltės sprogus branduoliniam reaktoriui į aplinką buvo išmestas didelis kiekis radioaktyvių medžiagų, kuris užteršė trečdalį Baltarusijos teritorijos, nors čia nėra nė vienos AE, kiekis. Daug žmonių susirgo įvairiomis genetinėmis ligomis, kurios tapo medicinos tyrinėjimo objektais. Užterštas vanduo, žemė, oras ir visa, kas gyva. Žmonės, gyvenantys ten, įvardinti kaip atstumtieji, vadinami „černobyliečiais“.  Gyvenimas pasikeitė.“

Pamokos akimirkas užrašė E.Černiauskaitė, 3c kl.


Komentarai išjungti.