Knygų paroda

Knygų paroda


Gimnazijos skaitykloje vyksta knygų paroda, skirta rašytojos Ievos Simonaitytės 120-mečiui.

Parodą parengė grupelė 2d klasės mokinių. Gimnazistai dirbo keliais etapais. Pirmiausia jie susipažino su Ievos Simonaitytės biografija ir bibliografija. Gimnazijos bibliotekos fonduose mokiniai surado rašytojos knygas. Ši užduotis pasirodė ne iš lengvųjų, bet truputis pastangų ir noro kuo daugiau pažinti įveikė visus sunkumus. Kitas etapas buvo surinkti ir susisteminti įvairią kompiuterinę informaciją apie rašytoją. Paskutinis darbo etapas – informacinio plakato darymas ir knygų eksponavimas.
Džiaugiuosi, paroda pavyko ir kviečiu visus apsilankyti skaitykloje
Informaciją parengė bibliotekos vedėja Rasa Vrubliauskienė, nuotrauka – Juliaus Povilonio


Komentarai išjungti.